Skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z klas 1 – 3.

Zajęcia na których dzieci w lekkiej formie poznają świat mechaniki, programowania i robotyki. Na zajęciach wykorzystujemy specjalistyczne zestawy edukacyjne LEGO WeDo oraz własne materiały dydaktyczne.

Na zajęciach dzieci uczą się budować i programować ciekawe, kolorowe zabawki wyposażone w czujniki i sterowane komputerem. Dzieci otrzymują opracowane przez nas materiały, które utrwalają poznany materiał i inspirują do dalszych badań. Poznają także słówka angielskie związane z mechaniką  i programowaniem.

 

małpka

 kaczki

 samolot

Elementarz Robotyki skierowany jest do dzieci ze szkół podstawowych z klas 1 – 3. Zajęcia prowadzone są w grupach od 6 do 12 osób podzielonych na dwuosobowe zespoły – na każdy zespół przypada jeden zestaw LEGO WeDo i jeden komputer. Zajęcia te trwają w tym semestrze 15 tygodni. W drugim semestrze dzieci mogą kontynuować naukę na kursie Młody Konstruktor.

Każde zajęcia Elementarz Robotyki to 60 minut budowy inteligentnych zabawek, nauki mechaniki i programowania oraz odrobina angielskiego. Koszt zajęć w tym semestrze to 528 PLN. Można wpłacać miesięcznie po 132 PLN. Zniżki dla rodzeństw.

Dla starszych dzieci proponujemy kursy Młody Konstruktor, Starszy Konstruktor lub ROBO LAB oraz ich kontynuacje.