Nasz zespół

Kadrę robotykaedukacyjna.pl tworzą absolwenci i studenci warszawskich wyższych uczelni technicznych i pedagogicznych. Dla nas robotyka i programowanie to pasja i zawód. Tę pasję chcemy przekazywać młodszym. Zaczynaliśmy od klocków lego i programowania graficznego.
Dziś nasza oferta jest znacznie szersza.

 

 

GRZEGORZ_ROUND

 Grzegorz – Studiuje informatykę w Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych ale gdyby mógł jeszcze raz wybierać to wybrałby raczej… surfing. Bardzo pomocny, otwarty i lubiany przez dzieci.
Prowadzi zajęcia dla najmłodszych i uczy tworzenia gier komputerowych. Po pracy studiuje pedagogikę na UKSW.

 

  Monika – nauczycielka z powołania chociaż nadal studiuje pedagogikę. Uwielbia dzieci i pracę nauczyciela, ma anielską cierpliwość i optymizm. Nie podnosi głosu ale potrafi zaprowadzić porządek w klasie. Doświadczenie pedagogiczne zdobywała pracując m. in z dziećmi autystycznymi w ośrodkach terapii behawioralnej. U nas uczy na zajęciach Elementarz Robotyki, Młody Konstruktor i Teraz GRY!  Stres szkolny odreagowuje piekąc ciasta. Piecze, je a następnie spala na siłowni. Ostatnio odkryła Zumbę – teraz może jeść więcej ciast… Uwielbia jazdę na rowerze i odkrywanie nieznanych miejsc.

 

MONIKA_ROUND_NASYCONY

 Monika – właściwie inż. Monika M. W firmie pracuje od 4 lat. Jest autorką większości scenariuszy zajęć do nauki tworzenia gier w SCRATCH. Zajmuje się ostatnio wszystkim ale specjalizuje się sprawach trudnych lub nie rokujących na pozytywne rozwiązanie. Prowadzi zajęcia dla najmłodszych z WeDo uczy SCRATCHa i Mindstorms. Pasjonatka sportów i muzyki. Krótkie wolne chwile, spędza uprawiając wszelkie dyscypliny sportowe. Nadal studiuje na  Politechnice Warszawskiej.

 

 Iza -Tytuł inżyniera zdobyła na Politechnice Warszawskiej. Wieloletni korepetytor matematyki i fizyki dla licealistów i gimnazjalistów ale nie tylko. U nas prowadzi zajęcia dla najmłodszych z WeDo i Mindstorms oraz elektronikę z robotyką na Arduino dla młodzieży. Samodzielnie skonstruowała i zbudowała m. in. małego robota zasilanego światłem. Lubi podróże autostopem i motoryzację na 2 kołach. Najchętniej porusza się swoim motocyklem. Kontynuuje studia w języku angielskim na Wydziale Mechatroniki PW.

JA_ROUND

 Paweł – #niezdrowytrybżycia. W firmie pracował zanim formalnie powstała. Wcześniej założył rodzinę więc ma teraz na kim testować swoje edukacyjne projekty. Do scenariuszy wszystkich zajęć dołożył swoje 5 groszy a czasem nawet stówę. Znany z ciętego języka i gaf. W dzień liczy różne rzeczy, pisze maile, jeździ samochodem i prowadzi zajęcia. W nocy pracuje i trochę śpi. Nie dzwonić miedzy 2 a 6 rano.