Nowy rok szkolny – nowe zapisy

Powoli zaczyna się nowy rok szkolny. Na razie w szkołach trwa trudne układanie planów lekcji tak by zmieścić 8 roczników. Nasze zajęcia uruchomimy gdy będą już gotowe stałe grafiki dla klas czyli po 17 września.  Wszystkich zainteresowanych zajęciami  prosimy więc jeszcze o trochę cierpliwość oraz  o  wypełnienie formularza zgłoszenia dziecka na zajęcia. W polu UWAGI prosimy podać preferowany dzień zajęć dla dziecka. Może uda nam się znaleźć dogodny termin. Formularz nie służy do zawarcia umowy przez Internet ale ułatwia zebranie danych i kontakt z Państwem. Zapewniamy, że dane nie będą udostępniane innym podmiotom.

Pamiętamy o tradycyjnych zniżkach dla kontynuujących naukę. 5%   –   otrzymujecie Państwo domyślnie. Dodatkowe 5% otrzymacie Państwo zachęcając innych rodziców do zapisania dzieci na nasze zajęcia. Jeśli skorzystają oni z rekomendacji i przy zapisach przez stronę www we wrześniu wpiszą w polu „Rekomendacja” imię i nazwisko waszego dziecka (tegorocznego absolwenta) otrzymacie  dodatkowe 5%.

W nadchodzących 2 tygodniach spotkacie nas na zebraniach szkolnych. Będzie to świetna okazja do porozmawiania z instruktorami i wybrania dla dzieci zajęć odpowiednich do wieku i zaawansowania. Pierwsze zebranie już 4.IX w SP352 przy ulicy Conrada.  Do zobaczenia!